Breaking News

Praktyczne termosy reklamowe z nadrukiem

Dobry upominek firmowy powinien być praktyczny i jednocześnie powinien czytelnie prezentować logo firmy. Te wymagania doskonale spełniają termosy z nadrukiem. Teraz są one dostępne w różnych wzorach. Co oferują producenci gadżetów reklamowych? Jak je zamówić?

Termosy z logo – kiedy warto je wybrać?

Podarunki reklamowe od firm mogą być skutecznym sposobem na zachęcenie klientów do skorzystania z oferty i sposobem na budowę pozytywnego wizerunku.

Doskonałym wyborem dla firm, które szukają pomysłu na praktyczne, ale również oryginalne gadżety, mogą być termosy reklamowe. Termos idealnie nada się na wycieczkę, do pracy albo na uczelnię lub na piknik rodzinny.

To uniwersalny gadżet, który na pewno będzie używany wielokrotnie przez klienta lub kontrahenta, który go otrzyma. Dzięki temu możne wzbudzać pozytywne skojarzenia z firmą, która go podarowała, a przez to zachęcać do wybrania jej produktów lub usług.

Upominki jak termosy reklamowe świetnie sprawdzają się dla firm w wielu branżach, między innymi firm produkcyjnych, handlowych czy usługowych.

Można wręczać je przez cały rok, ponieważ są użyteczne o różnych porach. Najczęściej jednak zamawiane są na jesień i zimę, gdy stosowane są one częściej.

Rodzaje termosów z nadrukiem – co warto kupić?

Producenci upominków prezentują termosy reklamowe w różnych wariantach do wyboru. Wśród popularnych modeli znajdują się:

  • Termosy klasyczne – bardzo często kupowane, dostępne w różnych pojemnościach od około 500 ml do 1 l. Mogą być również wyposażone w praktyczny kubek, który ułatwia picie napojów.

  • Termosy w formie kubków – świetne do noszenia do pracy albo na uczelnię, najczęściej mają pojemność około 250-330 ml lub do 500 ml. Wyposażone są w uchwyt, który ułatwia trzymanie ich w ręku.

  • Termosy sportowe – przeznaczone dla osób uprawiających sporty, najczęściej mają opływowy kształt i świetnie nadają się do umieszczenia w kieszeni plecaka albo w koszyku na bidon w rowerze.

Powyższe termosy reklamowe są oferowane również w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Mogą być wykończone za pomocą specjalnej gumy antypoślizgowej, obręczy antypoślizgowych, a nawet mogą by pokryte drewnem. Kolor termosów może być dopasowany tak, aby stanowił tło dla logo albo innej grafiki.

Jak zamówić termosy z logo?

Aby złożyć zamówienie na termosy reklamowe, konieczne jest przekazanie do firmy projektu graficznego wraz z informacjami o zamówieniu – rodzajem termosów, nakładem.

Zamówienia na termosy reklamowe mogą być składane również przez internet, dlatego można kupić je łatwo i szybko bez konieczności udawania się do producenta. Gotowe termosy z personalizacją najczęściej są gotowe już w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

Dodaj komentarz