Breaking News

50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Bank

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank rusza ze swoją najnowszą akcją promocyjną „Premia za lokatę”. W ramach akcji, wszyscy klienci którzy posiadają dowolne konto osobiste w Toyota Bank oraz założą lokatę na minimum 10 000 zł, otrzymają premię pieniężną w wysokości 50 zł. Z akcji można skorzystać do 31 sierpnia 2018 roku.

„Premia za lokatę” to nowa akcja promocyjna od Toyota Bank Polska, która wystartowała 1 sierpnia 2018 roku. Toyota Bank ponownie docenia obecnych klientów, do których skierowana jest akcja.

Aby spełnić warunki akcji, klienci którzy posiadają dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy powinni założyć dowolny depozyt terminowy z oferty Toyota Bank na okres co najmniej 6 miesięcy i w kwocie minimum 10 000 zł. Premię pieniężną w wysokości 50 zł otrzymają klienci, którzy utrzymają lokatę przez minimum 60 dni od dnia jej założenia oraz utrzymają zwiększone saldo wszystkich lokat i kont posiadanych w Toyota Bank.

– W Toyota Bank pragniemy docenić wszystkich oszczędzających – zarówno tych zainteresowanych gromadzeniem kapitału w długim horyzoncie czasowym, jak i tych którzy chcą w zyskać w krótszym okresie. Wszyscy, którzy spełnią zapisy regulaminu akcji, uzyskają szybki i gwarantowany zysk w postaci premii pieniężnej. Ta niezwykle prosta i korzystna akcja promocyjna to kolejny ukłon w stronę naszych lojalnych Klientów  – mówi Piotr Marszewski, Specjalista ds. Marketingu w Toyota Bank Polska.

Toyota Bank posiada szeroką ofertę rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych oraz depozytów terminowych, których posiadanie uprawnia do skorzystania z promocji. Każdy produkt dostępny jest za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej.

Szczegóły dotyczące Akcji dostępne są pod adresem: https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/premia-za-lokate-toyota-bank/szczegoly/

Dodaj komentarz