Breaking News

Czy z kartą paliwową można tankować na BP?

Karty paliwowe to rozwiązanie pozwalające między innymi na korzystanie z atrakcyjnych rabatów, dokonywanie bezgotówkowych transakcji na stacjach i kontrolowanie kosztów z tym związanych. Ze względu na duże ułatwienia w fakturowaniu najczęściej decydują się na nie przedsiębiorcy. Tymczasem jedną z najczęściej odwiedzanych stacji benzynowych jest BP. Czy w sieci tych stacji również obowiązują karty paliwowe dystrybuowane przez FLOTEX POLSKA?

Jak działa karta paliwowa?

Karta paliwowa to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcieliby uprościć procedury związane z zakupem paliwa do minimum. Po pierwsze pozwala ona na bezgotówkowe płatności. Po drugie, wraz z końcem okresu rozliczeniowego przedsiębiorca otrzymuje fakturę zbiorczą, która znacznie ułatwia nie tylko dokonywanie rozliczeń księgowych, lecz również kontrolowanie wydatków związanych z utrzymaniem floty. Oferta skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także instytucji i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Karta paliwowa – czy można z nią tankować na BP?

Stacje paliw BP cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Ich szeroka dostępność oraz wysokiej jakości paliwo sprawiają, że każdego dnia odwiedza je tysiące kierowców. Pozostaje jednak pytanie, czy klienci FLOTEX POLSKA mogą korzystać z karty paliwowej na stacjach BP? Tak, jest ona akceptowana we wszystkich punktach, które oznaczone są symbolem FLOTA. Obecnie można za jej pomocą tankować na ponad 500 stacjach BP w całej Polsce. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto zapytać o szczegóły pracownika stacji, który udzieli nam wszelkich niezbędnych informacji. Jednocześnie pamiętajmy, że karta paliwowa umożliwia łatwe tankowanie nie tylko na stacjach BP, ale również u innych, najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dystrybutorów.

Jak wyrobić kartę paliwową BP od FLOTEX POLSKA?

Karta paliwowa to niezwykle wygodne rozwiązanie, z którego zdecydowanie warto skorzystać. Pozostaje jednak pytanie, jak właściwie ją wyrobić? Otóż wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta, ustalając jednocześnie zasady współpracy. Wniosek można też złożyć online poprzez stronę: https://www.flotex.pl. Przedsiębiorca, który dopełni wszelkich formalności, może z powodzeniem zacząć korzystać z przywilejów, jakie daje współpraca z FLOTEX POLSKA.

Dodaj komentarz