Breaking News

Czym są myjnie bezdotykowe i gdzie można je wykorzystać?

Zakup profesjonalnej myjni samochodowej to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć zakres swoich usług, jak również obsługiwać klientów posiadających chociażby flotę samochodową. Myjnia bezdotykowa umożliwia mycie praktycznie każdego typu pojazdu, skutecznie, szybko, ekologicznie i ekonomicznie. Warto wybrać do współpracy firmę, która dostarczy nam odpowiednie rozwiązania.

Korzystanie z usług myjni samochodowej przynosi wiele korzyści. Myjnie posiadają zaawansowane technologie i środki czystości, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także chronią powłokę lakieru przed szkodliwymi czynnikami, jak sól drogowa czy ptasie odchody.

Myjnie zwykle są bardziej ekonomiczne w zużyciu wody. Ma to ogromny wpływ na środowisko, jak również na nasze najbliższe otoczenie. Oszczędność wody jest ważna, szczególnie w okresach suszy. Dużą popularnością cieszą się myjnie bezdotykowe. Dostarczają je sprawdzeni dostawcy, którzy dopasują rozwiązania do naszych potrzeb, jak również przeprowadzą szkolenie.

Czym jest myjnia bezdotykowa?


Myjnia bezdotykowa to specjalnie zaprojektowana i wykonana konstrukcja, dzięki której możliwe jest to, aby myć samochody osobowe, dostawcze, motocykle, a także pojazdy specjalistyczne. Myjnia bezdotykowa wyposażona jest w specjalne dysze, które rozpylają detergenty, jak również w dysze, z których wydobywa się woda pod ciśnieniem. Klient po dokonaniu opłaty może więc samodzielnie umyć samochód. Tego rodzaju myjnie dostarcza firma https://www.sultof.pl/.

Zobacz także:  https://iwiedza.pl/myjnie-bezdotykowe-jakie-sa-zalety-ich-uzytkowania-w-biznesie/

Zalety myjni bezdotykowych

Użytkowanie nowoczesnej myjni bezdotykowej przynosi wiele zalet. Wśród najważniejszych zdecydowanie możemy wymienić takie, jak:

  • oszczędność wody – dzięki wsparciu zaawansowanej technologii, myjnie bezdotykowe generują dość duże oszczędności,
  • ochrona lakieru – unikamy ryzyka zarysowań, które mogą pomóc przy ręcznym myciu auta,
  • szybkość i wygoda – samodzielne umycie samochodu jest wygodne i nie zajmuje dużo czasu,
  • redukcja chemii – stosowane środki czystości ograniczają wpływ na środowisko,
  • precyzyjne czyszczenie – zaawansowane technologie zapewniają skuteczne czyszczenie i usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń.
  • Gdzie można zastosować myjnie bezdotykowe?


Myjnie bezdotykowe można zastosować w warsztatach samochodowych, firmach zajmujących się auto detailingiem, na stacjach benzynowych, auto spa. Na zakup myjni często decydują się również firmy posiadające własne floty samochodowe.

Dodaj komentarz