Breaking News

Dobrze wrócić do Energi. Dobrze wrócić do domu

Coraz więcej sprzedawców prądu pozostawia swoich klientów z dużym problemem finansowym. Na swoich stronach informują o tym, że kończą działalność. Zostawiają swoich klientów na lodzie, co może spowodować  wielokrotnie wyższe stawki za prąd.  

Energa Obrót jest na terenie działania dystrybutora ze swojej Grupy prawnie wyznaczona do roli sprzedawcy rezerwowego. Każdy, kto się do nas zgłosi, nie zostanie pozostawiony bez wsparcia. Rozumiemy trudną sytuację tysięcy klientów i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla każdego, kto się z nami skontaktuje.

Sprawdź, od kogo kupujesz prąd. Twoje rachunki mogły właśnie wielokrotnie wzrosnąć.

Wielu sprzedawców prądu to małe przedsiębiorstwa.  Ich stabilność jest uzależniona od mechanizmów rynkowych, które nie są łatwe do przewidzenia. Firmy te pojawiają się na rynku energii, przez chwilę kuszą niskimi cenami i nagle porzucają swoich klientów. W takiej sytuacji trafiają oni do tak zwanego sprzedawcy rezerwowego, a ich rachunki, z dnia na dzień, wzrastają nawet trzykrotnie. Z pozoru korzystna oferta, która skusiła klientów do zmiany sprzedawcy, dzisiaj staje się poważnym zagrożeniem dla domowego budżetu i stabilności ich firm – zarówno małych, jak i dużych.

Każdy medal ma dwie strony

Zmiana sprzedawcy na sprzedawcę rezerwowego nie ma wpływu na ciągłość dostaw prądu do Twojego domu lub firmy. Pamiętaj jednak, że im dłużej korzystasz ze stawek umowy rezerwowej, tym więcej płacisz za prąd. Może to doprowadzić do sytuacji, w której nie będziesz w stanie opłacać rachunków w terminie.

Działaj szybko i wybierz mądrze

To od Ciebie zależy, kiedy obniżysz swoje rachunki i wrócisz do niższych stawek za prąd. Chcemy Ci w tym pomóc. Jesteśmy stabilną firmą z polskim kapitałem, z większościowym udziałem Skarbu Państwa. Zaufały nam już ponad 3 miliony klientów. Sprzedajemy prąd od 11 lat. Sprawdź bez wychodzenia z domu, jakie mamy dla Ciebie propozycje. Uruchomiliśmy dla Ciebie specjalną infolinię.

Zadzwoń pod:

  • 55 66 77 811 (klienci indywidualni),
  • 55 66 77 810 (klienci biznesowi),

lub zostaw swoje dane kontaktowe na stronie www.energa.pl. Oddzwonimy do Ciebie z gotowym rozwiązaniem. Możesz też odwiedzić jeden z naszych 70 salonów sprzedaży.

Zawsze aktualne wieści nt. Grupy Energa znajdziecie na naszym Twitterze.

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom.

Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości 185 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km², co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.

Dodaj komentarz