Breaking News

Jak podjąć dokonać wyboru właściwego wózka wielofunkcyjnego?

Rodzice będąc w oczekiwaniu na pojawienie się małego członka rodziny, czują, że pojawiają się nowe codzienne obowiązki. Przyszli rodzice są niezwykle zaabsorbowani zakupami, które okażą się niezbędne dla malucha. Najważniejszym pierwszym zakupem jest zakup oczywiście odpowiedniego wózka. W tych czasach można wybrać między tradycyjnymi wózkami a wielofunkcyjnymi. Najchętniej jednak kupowanymi są wózki wielofunkcyjne, są one bardzo wygodne i praktyczne dla rodzica i dziecka.

Wielofunkcyjne wózki wyposażone są w nowe, pomysłowe rozwiązania, dzięki którym z wózka chętnie i przyjemnie się korzysta. Wózki 2 w 1 wraz ze stelażem można łączyć z fotelikami samochodowymi, tworząc w ten sposób system podróżny.

Wielofunkcyjny polecany wózek to Cybex Balios S Lux, Jest to wózek, który został zaprojektowany w Niemczech, jest on godny polecenia, jest to gwarancja solidności i niezwykłej jakości. Wózek ten jest bardziej udoskonalony niż poprzednik, ponieważ wyposażony jest w niezwykłą, modyfikowaną gondolę.

Cybex Balios S Lux posiada w sobie intuicyjną i sprytną metodę zamiany gondoli w spacerówkę oraz spacerówki w gondolę. Wystarczy wymienić tylko niektóre elementy tapicerki i wózek głęboki jest już gotowy, co pozwala na oszczędność miejsca. To wózek łatwy w obsłudze i wygodnie się go składa, zajmuje niewiele miejsca. Balios S posiada bardzo naciąganą budkę, która stanowi doskonałą ochronę na wszelkiego rodzaju zmiany pogody, wyposażona jest ona w ukrytą siatkę wentylacyjną. Dodatkowo budka w rozmiarze XXL posiada w filtr UPF 50+Do ramy wózka Balios S.

Koła Balios S są skrętne, wyposażone w pełną amortyzację na wszystkie koła są trwałe i gotowe do jazdy po trudnej nawierzchni i jazdy terenowej, dzięki temu można czerpać zadowolenie z płynnej jazdy po każdej powierzchni. Zaletą kół w wózku jest odporność  kół z systemem all-terrain, która jest gwarancją, że koła wózka nigdy nie ulegną przebiciu.

Cybex Balios S posiada kubełkowe siedzisko spacerowe. Można jednym ruchem ręki zmienić kąt nachylenia wózka względem własnej osi. Wybierając pozycję leżącą, rodzice ustawią odpowiednio oparcie i podnóżek – do snu lub drzemki. Bardzo podobnie wygląda przy wariancie w pozycji siedzącej, oparcie można ustawić w pionie, a nóżki dziecka mogą łagodnie opadać w dół.

Podczas wyjścia na spacer, z pewnością przyda się pojemny kosz na zakupy, który jest zawsze i wszędzie gotowy na przyjęcie wszelkich pakunków. Maksymalny udźwig kosza na zakupy to 5 kg.

Dodaj komentarz