Breaking News

Jakie torebki są modne w sezonie jesień-zima 2022?

Torebki damskie często budzą mnóstwo kontrowersji – ogólnie wzbudzają ogrom emocji. Tym razem, w sezonie jesień-zima 2022/2023 projektanci znów nie zawodzą i udowadniają, że obok nich nie można przejść obojętnie. Nadchodzące miesiące będą upływały pod znakiem ogromnej różnorodności. Będziemy mieli do czynienia z istnym kalejdoskopem modeli – od tych, które nadadzą charakteru najnudniejszej stylizacji, po te, które stanowią ukłon w kierunku nieśmiertelnej klasyki gatunku. Jakie torebki będą więc rozpalały wyobraźnię amatorów dobrego designu w modzie?

Modne torebki jesień-zima 2022 – postaw na plecak!

Plecaki znów wracają do łask. Projektanci postawili poprzeczkę wysoko każdej kobiecie, która chce je wprowadzić do swojej codziennej stylizacji z racji tego, że proponują je w wersji pikowanej. I to koniecznie skórzanej. Cóż, można by rzec, że taki model nada charakteru każdemu zestawowi ubrań i jest w tym dużo prawdy, niemniej może też skutecznie sprawić, że dekorów będzie aż nadmiar. Nasza więc w tym rola, aby sprytnie wybrnąć z tej sytuacji i sprawić, że najmodniejszy plecak nadchodzących miesięcy będzie się na nas prezentował świetnie.

Najmodniejsze torebki w sezonie jesień-zima 2022/2023

Shopper bag w wersji XL to świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają komfortu i funkcjonalności, jak również dla tych, którym zależy na przyciąganiu spojrzeń przechodniów. W obu rolach model ten sprawdzi się znakomicie. To połączenie wygody z magnesem na amatorów dobrego designu w modzie. To idealny sposób na ożywienie każdej stylizacji – torba może być i nawet powinna – stylizacyjną wisienką na torcie. To na ma dopełniać całość, albo też być punktem nr 1. Bez względu na to, na jakim efekcie nam zależy, postawienie na shopper bag w wersji XL, to strzał w dziesiątkę.

Torby na krótkim grubym pasku – trendy w torebkach damskich jesień-zima 2022

Projektanci skierowali w tym sezonie swoje spojrzenia ku streetstylowej modzie czego efektem jest wprowadzenie do pantałyku najbardziej gorących trendów w torebkach damskich jesień-zima 2022 modeli na krótkich, grubych paskach. Tutaj mamy do czynienia z tymi w wersji midi, które dedykowane są przechowywaniu najbardziej potrzebnych rzecz. Do gry wchodzi już więc minimalizm na który nie każda kobieta może sobie pozwolić. W myśl zasady, że w torbie noszę całe swoje życie często ciężko jest przekonać się do modeli w wersji midi, które mocno utrudniają takie działanie.

Dodaj komentarz