Breaking News

Jakie usługi oferuje mobilny serwis tir?

W dzisiejszych czasach transport to jedna z najważniejszych części gospodarki, dzięki której stale zaopatrywane są sklepy, ale też placówki medyczne i wiele innych potrzebnych do życia miejsc. Dlatego wszelkie opóźnienia w nim wynikające z awarii są raczej niemile widziane. Z usterką może pomóc jednak mobilny serwis tir. Jakie usługi on oferuje?

Czym jest mobilny serwis tir i co oferuje?

Tak w zasadzie mobilny serwis tir w Kielcach to rodzaj usługi, którą oferuje serwis samochodowy zajmujący się między innymi samochodami ciężarowymi. Mobilny serwis tir oznacza, że na miejsce, w którym samochód ciężarowy stanął z powodu usterki wysyłany jest wykwalifikowany pracownik lub pracownicy z wymaganym sprzętem i częściami, które mogą okazać się potrzebne.

Na miejscu mobilny serwis tir oferuje wiele usług wśród których znajdziemy na przykład holowanie tir w Szczekościnach. Przede wszystkim może on szybko i sprawnie wymienić przebite lub będące w złym stanie opony, naprawić układ hamulcowy, układ pneumatyczny, a także zająć się diagnozą na przykład jednostki napędowej. Jeśli naprawa nie wymaga bardzo wyspecjalizowanego sprzętu to w większości przypadków zostanie wykonana jeszcze na miejscu.

Dlaczego warto znaleźć dobry mobilny serwis tir?

Samochody ciężarowe od samego początku są projektowane z myślą o tym, by wytrzymywały one setki tysięcy, a nawet miliony kilometrów. Z myślą o tym są również serwisowane, lecz niezależnie od tego jak dobrze zadbane jest auto awaria czasami po prostu może się zdarzyć. Gdy już się pojawi to może być naprawdę kosztowna dla firmy, gdyż oprócz kosztu naprawy ciężarówki przedsiębiorstwo czasem nie może też liczyć na pełną zapłatę za wykonywane zlecenie.

Znając dobry serwis tir jakakolwiek niespodziewana awaria może zostać z kolei błyskawicznie naprawiona w ciągu zaledwie kilku godzin, co jest naprawdę niezłym czasem jak na to, że mobilny serwis tir działa również w nocy, gdyż jest on dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz