Breaking News

Jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami

Dobry pracownik to taki, który świadomie podejmuje decyzję o wyborze miejsca pracy. Firma J.S. Hamilton Poland umożliwia wszystkim zainteresowanym podjęcie u siebie praktyk i przekonanie się, czy właśnie to jest to miejsce, w którym chcieliby rozwijać swoje życie zawodowe.

J.S. Hamilton Poland to firma badawcza, oferująca szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej. Firma zajmuje się również badaniami marketingowymi, w tym konsumenckimi testami produktów, badaniami sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgodność z dyrektywą RoHS, a także usługami rzeczoznawczo-kontrolnymi, spedycją i kontrolami technicznymi oraz nadzorem nad terminowością wysyłek.

Ten bardzo szeroki zakres działalności J.S. Hamilton Poland jest doskonałą okazją do nauki dla przyszłych pracowników. Dlatego drzwi poszczególnych oddziałów firmy stoją otworem przed praktykantami, stypendystami i wszystkimi, którzy są zainteresowani praktycznym wykorzystaniem wiedzy nabytej w szkolnych ławkach.

Od kilku lat współpracujemy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdańsku – mówi Agata Kasperska, HR Business Partner w J.S. Hamilton Poland. Jest to prężnie rozwijająca się szkoła, która przygotowuje swoich uczniów do pracy na takich stanowiskach jak technik analityk, technik technologii chemicznej i technik technologii żywności. 

Współpraca z CKZiU opiera się m.in. na uczestnictwie w dniach otwartych szkoły, konsultacjach w ramach spotkań rady programowej, a także na corocznym ufundowaniu stypendium dla najlepszych uczniów oraz przyjmowaniu praktykantów w okresie wakacyjnym. Działania prowadzone są więc dwutorowo – z jednej strony firma prezentuje swoje atuty potencjalnego pracodawcy dla potencjalnych adeptów zawodu, z drugiej doradza nauczycielom, w jaki sposób najlepiej przygotować potencjalnych kandydatów do pracy w J.S. Hamilton Poland. To połączenie sprawia, że uczniowie CKZiU mogą świadomie podjąć decyzję, czy chcieliby składać aplikację właśnie do tej firmy i wiedzą dokładnie, jakie stanowisko najbardziej by im odpowiadało. Dzięki temu podejmują świadome decyzje wyboru ścieżki zawodowej i unikają rozczarowań.

Efektywna współpraca szkół z pracodawcami ma wpływ na wysoką jakość kształcenia zawodowego. Młodzi ludzie, by starannie przygotować się do zawodu powinni nie tylko zdobywać wiedzę w szkole, ale także mieć możliwość rozwijania umiejętności praktycznych i gromadzenia doświadczenia niezbędnego do funkcjonowania na rynku pracy.

Szkoły techniczne w naszym kraju kształcą doskonałych fachowców, świetnie znających się na sprzęcie, którego używamy w naszym laboratorium – podkreśla Agata Kasperska. Doceniamy nie tylko te umiejętności, ale także zaangażowanie młodych pracowników, ich zapał do pracy i chęć rozwoju na wielu płaszczyznach. 

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy zatrudnienia i staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich, którzy szukają dla siebie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy.  Stawiamy na ludzi, którzy będą chcieli z nami zostać jak najdłużej i rozwijać u nas swoje zawodowe skrzydła.

Zapraszamy serdecznie wszystkie szkoły, które chciałyby podjąć współpracę z firmą J.S. Hamilton Poland – kontakt: [email protected]

J.S. Hamilton Poland stanowi grupę firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania. Spółka oferuje szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej, przeprowadzanie testów konsumenckim oraz badanie sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Dodaj komentarz