Breaking News

Kiedy warto oddać rower do serwisu?

Rowery to popularne jednoślady, jakie wykorzystywane są każdego dnia (również zimą, chociaż nieco rzadziej). Jeździ się nimi nie tylko rekreacyjnie, ale także ułatwiając sobie dojazd do pracy (bez konieczności stania w korkach), do szkoły, itd.

Serwis rowerowy – przegląd jednośladu

Rowery Lider Sport Jan Leśniewski to sklep rowerowy, gdzie oferowana jest również naprawa. To fakt, że z niektórymi usterkami można poradzić sobie w zaciszu domowym. Jednak nie zawsze tak będzie.

Kiedy warto pomyśleć o tym, aby odwiedzić serwis rowerowy w Toruniu? Średnio co 4000 km, które przejechało się na swoim jednośladzie. Dla jednych osób to dużo, dla innych mało. Jednak wielu specjalistów przyznaje, że po takiej trasie zużywają się łożyska, które należy wymienić.

Kolejny moment na wizytę w serwisie rowerowym, to przygotowanie do sezonu. Nie każdy używa roweru przez cały rok, porzucając na kilka dobrych miesięcy swój jednoślad w piwnicy. W dobrym serwisie można dokonać całkowitego przeglądu, który pomoże sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, dokonując wymiany części, pompując opony, smarując łańcuchy, itd. Tak przygotowany rower będzie można zabrać na swoją pierwszą, wiosenną przejażdżkę.

Profesjonalny serwis rowerowy

Serwis rowerowy w Toruniu to nie tylko miejsce, gdzie można dokonać wymiany łożysk, czy też okresowego przeglądu. Rowery Lider Sport Jan Leśniewski to także miejsce, gdzie można zgłosić się, jeżeli ktoś ma do czynienia z nieoczekiwaną awarią. Najczęściej można zauważyć to podczas jazdy. Dyskomfort odczuwalny podczas jazdy, “dziwne” dźwięki, jakich do tej pory nikt nie słyszał – oto tylko kilka przykładów, jakie mogą stać się najlepszym przykładem tego, że z rowerem dzieje się coś niepokojącego. To czas najwyższy na to, aby odwiedzić serwis rowerowy, który nie tylko będzie w stanie zlokalizować usterkę. Będą oni w stanie poradzić sobie z jej usunięciem. Profesjonalny serwis rowerowy pomoże na nowo cieszyć się przyjemnością z jazdy na jednośladzie.

Dodaj komentarz