Breaking News

Lato największych okazji we Wrocław Fashion Outlet

– Finał wyprzedaży to tydzień pełen spektakularnych rabatów, jakie przygotowały nasze sklepy na koniec letniej wyprzedaży – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – To świetna okazja dla wszystkich, którzy nie lubią przepłacać, aby wybrać się na zakupy z przecenami, które pozwalają nam solidnie zaoszczędzić. Niezależnie od tego, czy szukamy sprzętu sportowego, obuwia, męskich, damskich, czy dziecięcych stylizacji w ciągu tych 5 dni warto pojawić się we Wrocław Fashion Outlet i po prostu skorzystać z obowiązujących zniżek.

Przygotuj się do finału wyprzedaży

Wybierając się na wyprzedażowe zakupy do jedynego modowego outletu Dolnego Śląska warto przed wizyta zajrzeć na jego stronę internetową. Tam na bieżąco pojawiają się informacje o wybranych promocjach. To jednak nie wszystko. Podczas wizyty w centrum odwiedźmy punkt informacyjny, gdzie zasięgniemy informacji o obowiązujących zniżkach. Warto pamiętać, że o najlepszych promocjach niektóre sklepy informują już bezpośrednio w swojej przestrzeni. Dlatego to dopiero po wejściu do sklepu przejrzyjmy specjalnie oznakowane strefy czy półki, gdzie bez problemu odnajdziemy wyprzedażowe perełki – często oznaczone specjalną metką.

Jakie okazje można upolować w trakcie Final Sale?

Oto wybrane promocje, jakie od 10 do 14 sierpnia czekają w niektórych sklepach Wrocław Fashion Outlet:

  • Ecco: do – 70% od cen regularnych
  • Greno: ręczniki, poszwy i poszewki: – 50% od ceny outlet
  • Le Creuset – do – 50% na wybrane garnki żeliwne i naczynia z kamionki w kolorze Cassis
  • Lee Cooper: – 50% na drugą sztukę lub -90% na trzecią sztukę (od najniższej ceny)
  • Olsen: do – 70% od ceny standardowej
  • Puccini – walizki do – 70%
  • Trussardi: rabat do  50% od najniższej ceny outletowej
  • Vistula: – 50% na drugi i trzeci produkt; – 20% na cały asortyment
  • W.Kruk: do – 70% od cen regularnych

Bezpiecznie ciesz się zakupami

Podczas wizyty w centrum pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa, a także o zachowaniu dystansu społecznego. Jeśli zapomnimy maseczki – bez problemu kupimy ją przed wejściem głównym w maseczkomacie. Wrocław Fashion Outlet utrzymuje ponad 40 rozwiązań wymaganych i rekomendowanych przez stosowne organy, dzięki którym może skuteczniej dbać o zdrowie osób przebywających na terenie centrum. Wysoką jakość wdrożonych działań potwierdza certyfikat „Safer Shopping” przyznany przez Bureau Veritas – zewnętrznego, renomowanego lidera na międzynarodowym rynku w usługach testowania, kontroli i certyfikacji. Jedyny outlet Dolnego Śląska zdobył go w wyniku przeprowadzonego według surowych kryteriów audytu biur i przestrzeni wspólnych.

Przypominamy, że 15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny) Wrocław Fashion Outlet będzie nieczynne. W sobotę będzie można skorzystać jedynie z oferty restauracji Pasibus (10-22), która niedawno wprowadziła do swojej oferty także menu śniadaniowe.

Dodaj komentarz