Breaking News

Nowa butelka Debic. Stworzona dla dłoni profesjonalisty.

W maju 2018 roku marka Debic wprowadziła nowy projekt butelek dla swoich produktów. Opakowania pojawiły się na rynku międzynarodowym w 1- oraz 2-litrowej odsłonie. Nowa butelka zaprojektowana została z myślą o profesjonalnych kucharzach, szefach kuchni, restauratorach oraz cukiernikach i ma odpowiadać na ich potrzeby.

Celem projektantów nowych butelek było stworzenie jak najlepszego produktu dla profesjonalistów – wygodnego do wykorzystania w kuchni i łatwego w użyciu. Z tego powodu marka Debic zdecydowała się na opakowanie PET. Nowe butelki nie wymagają dodatkowego uszczelnienia, dzięki czemu wygodniej się nimi posługuje. Ponadto można je ponownie zamknąć bez obawy o rozlanie, niezależnie od tego, ile razy będą ponownie otwierane i bez względu na ich pozycję w lodówce.

W wyniku procesu produkcyjnego, w nowych opakowaniach zrezygnowano z obręczy wokół otworu, ułatwiając tym samym nalewanie i dozowanie. Zarówno białe, jak i kolorowe butelki PET posiadają ulepszoną barierę gazową, zapewniającą dostarczanie mniejszej ilości tlenu oraz wzmocnioną barierę świetlną. Rozwiązania te wpływają na wyższą oraz lepszą jakość produktu przez cały okres jego ważności. Rezultatem wprowadzonych zmian jest konstrukcja zapewniająca mocny, pewny chwyt, ​​pozwalająca profesjonalistom pracować szybciej i wydajniej.

Wprowadzając nową butelkę, marka Debic odpowiada na rosnące potrzeby profesjonalistów branży spożywczej. Dobrze wiemy, jak ważny w kuchni jest czas i wygoda w stosowaniu produktów. Zależało nam na tym, by nowa butelka w znacznym stopniu ułatwiła życie szefów kuchni i cukierników. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu nie tylko tym współpracującym z nami, ale dzięki nowej odsłonie – zyska także nowych zwolenników – komentuje Olga Andrzejewska, Key Account Manager w FrieslandCampina Polska, producenta marki Debic.

Więcej informacji na temat marki Debic można znaleźć na www.debic.com/pl.

***

Debic – to szeroki asortyment produktów nabiałowych, takich jak specjalistyczne śmietanki oraz śmietanki w sprayu, masła, gotowe do użytku bazy do deserów i inne rozwiązania. Debic stał się ekspertem w produktach nabiałowych dla piekarzy, cukierników, chocolatierów, szefów kuchni i firm cateringowych.

Producentem marki Debic jest FrieslandCampina, która stale kładzie nacisk na promowanie jakości i doskonalenie na każdym etapie swojej działalności (poczynając od karmienia krów i dbałości o ich dobrostan, poprzez udoskonalanie w naturalny sposób receptur, kończąc na produkcji i zachowaniu najwyższych standardów podczas dostaw).

Kontakt dla mediów:

Piotr Pocztarek, CORE PR

Tel. 22 402 96 10

Tel. kom. 501 375 881

e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz