Breaking News

Nowy, wielofunkcyjny żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE

Obecnie kobiety coraz częściej poszukują rozwiązań, które są szybkie, skuteczne i innowacyjne. Zwłaszcza w codziennej pielęgnacji. NIVEA przedstawia nowy żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE, który powstał, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kobiet. Żel delikatnie oczyszcza, odświeża i wygładza  skórę, natomiast zawarty w nim kawas mlekowy przygotowuje ją do aplikacji makijażu.

Jak pokazują badania*, 55% kobiet oczyszcza twarz za pomocą specjalnie dedykowanego do tego zabiegu pielęgnacyjnego produktu oraz wody. 24% dodaje do takiego zestawu także wacik, natomiast 21% używa jedynie produktu do oczyszczania i wacika, nie uwzględniając podczas pielęgnacyjnego rytuału wody.

Nowy żel NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE dedykowany jest kobietom, które poszukują szybkiego,a także skutecznego oczyszczenia. Dzięki wyjątkowym składnikom idealnie przygotowuje skórę rano przed nałożeniem makijażu oraz skutecznie oczyszcza na noc. Zawarty w nim kwas mlekowy i technologia micelarna, odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nie pozostawia na niej tłustego filmu. Ponadto dzięki formule łączącej w sobie moc czarnej herbaty oraz wyjątkową skuteczność kompleksu micelarnego delikatnie oraz skutecznie zmywa makijaż nie podrażniając przy tym skóry twarzy.

Profesjonalny żel do mycia twarzy NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE doskonale radzi sobie zarówno z mocnym, wieczorowym, wodoodpornym makijażem, jak i tym delikatnym, subtelnym, stosowanym w ciągu dnia. Dzięki swojemu wielofunkcyjnemu zastosowaniu pozostawia delikatnie oczyszczoną i odświeżoną skórę. W skład kultowej już linii NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE wchodzą także: profesjonalne płyny micelarne do wodoodpornego i długotrwałego makijażu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE, chusteczki do demakijażu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE oraz płyn do demakijażu oczu NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE.

Poznaj nowy, profesjonalny żel do mycia twarzy z linii NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE

Skutecznie oraz trwale usuwa makijaż, także wodoodporny. Zawarta w żelu technologia micelarna, suche olejki oraz ekstrakt z czarnej herbaty gwarantują doskonałe oczyszczenie, a także nawilżenie. Z kolei kwas mlekowy oraz formuła peelingująca przygotowują skórę
do nałożenia makijażu.

  • Żel delikatnie oczyszcza i odświeża skórę
  • Usuwa martwe komórki naskórka, zapewniając wygładzoną skórę rano i wieczorem
  • Wygładza i lekko złuszcza skórę przygotowując ją
    na aplikację makijażu

23,49 zł / 125 ml

Rekomendowana cena detaliczna

Dodaj komentarz