Breaking News

Quadro Development stawia na osiedla w kameralnej zabudowie

Mieszkanie? Tak, ale kameralnie. Klienci na rynku nieruchomości częściej kupują mieszkanie zamiast domu. Decydują o tym: wygoda, dostęp do komunikacji miejskiej (przystanek 100 lub 200 m od osiedla), duży wybór na rynku.

– Najczęstszy wybór to mieszkania z dwoma lub trzema pokojami. Projekt i realizację naszych poznańskich inwestycji w pełni dopasowaliśmy do takich oczekiwań klientów – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Jak zaznacza, w tym półroczu zakończy się realizacja dwóch poznańskich inwestycji Quadro: Sielska 14 i Bosa 7. Niedługo rozpoczną się prace na budowie osiedla Piątkowska 103. – W przypadku tych trzech projektów przyświecał nam pomysł, żeby stworzyć osiedla kameralne w zabudowie wielorodzinnej do maksymalnie pięciu kondygnacji. Klienci to doceniają, ponieważ w tym aspekcie zdecydowanie wyróżniamy się rynku – podkreśla Marek Smogór. Przy ulicy Sielskiej 14 wszystkie 22 mieszkania zostały sprzedane, a przy ulicy Bosej 7 – dostępne są dwa z 27 lokali. Natomiast przy Piątkowskiej 103 blisko 70 procent lokali znalazło już swoich nabywców.

Piątkowska 103, czyli w otoczeniu przyrody

Inwestycja o nazwie „Piątkowska 103” jest najnowszą propozycją Quadro Development. W ramach projektu powstaną tylko 42 mieszkania (ogródki na parterze oraz loggie i balkony na poszczególnych piętrach). – Niewysoki budynek o pięciu kondygnacjach powstanie w zielonym otoczeniu. Na terenie działki pozostawione będą wieloletnie drzewa, które zapewnią cień w upalne, letnie dni. Ponadto ich zielona barwa wpłynie na samopoczucie mieszkańców, a przecież obok znajdują się ogródki działkowe. Zieleń jest tutaj wszędzie i wpisuje się w naszą koncepcję, ponieważ nada naszemu osiedlu przyjemny charakter – zaznacza Marek Smogór. Piątkowska 103 znajdzie się w spokojnej części poznańskich Winiar, gdzie mieszkańcy znajdą wszystkie potrzebne udogodnienia. Można stąd w kilkanaście minut bezproblemowo dotrzeć do centrum Poznania.

– W kontekście całego rynku deweloperskiego chociażby w Poznaniu, nasze osiedla nie są duże, ale nabywcy postrzegają to jako atut. To przekłada się na zadowalającą sprzedaż. Ponadto stawiamy na atrakcyjne lokalizacje w Poznaniu, czyli Grunwald i Winiary. Przyszli mieszkańcy mogą korzystać z komfortu miasta, ale znajdą też odrobinę spokoju – podsumowuje Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Dodaj komentarz