Breaking News

Stadler Form przedstawia Emmę

Mała, ale potężna. Emma od Stadler Form właśnie pojawiła się w oficjalnej ofercie polskiego dystrybutora marki – firmy DLF sp. z o. o.. Emma jest lekka i kompaktowa, więc idealnie nadaje się dla każdego, kto kocha podróżować i zależy mu na odpowiednim nawilżeniu powietrza.

Potrzebujemy powietrza, aby żyć. Niestety nie możemy go zobaczyć, posmakować lub usłyszeć. Dziennie wdychamy do 12 000 litrów powietrza. To równowartość 1/4 powietrza wewnątrz balonu wprawianego w ruch gorącym powietrzem. To pokazuje jak ważna jest odpowiednia jego jakość. Emma od firmy Stadler Form jest idealnym sprzymierzeńcem w walce z suchym powietrzem. Produkowana przez nią delikatna mgiełka poprawi samopoczucie i koncentrację oraz zapewni spokojny sen.

Twój idealny kompan w podróży

Kiedy zobaczysz Emmę po raz pierwszy, możesz mieć wrażenie, że skądś znasz ten kształt. Jednak nie jest to zwykła „butelka na wodę”. Jej pomysłowa i praktyczna konstrukcja sprawia, że dopasuje się do każdego wnętrza.W zestawie z urządzeniem, znajdziemy też poręczny woreczek podróżny, który ułatwi zabranie jej do walizki nawet podczas dalekich eskapad.

Nowoczesny design Emmy, pasuje tak naprawdę do każdego pomieszczenia. Musimy tylko zadbać o dostęp do gniazda zasilania lub urządzenia z portem USB, które zasili nawilżacz w niezbędną do pracy energię.. Dwa różne ustawienia pozwalają dostosować wydajność nawilżania do potrzeb. Na niższym ustawieniu jest bardzo cicha i dlatego idealna do sypialni. Jej diody LED mogą być przygaszone lub całkowicie niewidoczne.

Emma sprawi, że w każdej chwili można cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Szczególnie w okresie jesieni i zimy, kiedy zmiany temperatury są drastyczne, a nasze drogi oddechowe narażone na ciągłe wahania pogody. Emma zapewni, że każdy głęboki oddech będzie tym najlepszym dla całego organizmu.

Za projekt tego inteligentnego nawilżacza marki Stadler Form odpowiadają szwajcarscy projektanci – Fabian Bernhard i Thomas Burkard.

Idealny duet do optymalizacji wilgotności

Jeśli chodzi o zwalczanie suchego powietrza, Emma i Selina od Stadler Form idealnie ze sobą współgrają. Selina to niewielkie, kieszonkowe urządzenie, które jest higrometrem. Na bieżąco analizuje dane i gdy tylko wilgotność powietrza spadnie poniżej 40% poinformuje nas o tym. Gdy tak się stanie na ratunek przychodzi Emma. Ten duet idealny to bardzo zgrana para.

Urządzenie Emma Stadler Form jest już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie marki oraz u partnerów handlowych.

Sugerowana cena detaliczna to 249 złotych.

Emma jest dostępna w kolorze czarnym lub białym.

Dodaj komentarz