Breaking News

Zadbaj o swój biust! Dlaczego należy odpowiednio dobierać rozmiar biustonosza?

Biustonosz to nieodłączny element wyposażenie szafy każdej kobiety. Oczywiście idealny model musi posiadać kilka cech, np. ładny wygląd, lecz przede wszystkim będzie to wygoda oraz odpowiednie dopasowanie. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o wybór prawidłowego rozmiaru biustonosza!

Czym kierować się podczas wyboru biustonosza?

Zazwyczaj większość kobiet kupuje biustonosz, który wystarcza im na dłuższy czas, a poza tym pasuje do różnych stylizacji. Dlatego warto postawić na to, aby wybrać model, który będzie odpowiadał naszym gustom. Musi być oczywiście estetyczny, podobać się nam kolorystycznie, jak i w ogólnym całokształcie. Warto również wziąć pod uwagę jego zastosowanie – nie każdy biustonosz będzie pasował do każdego stroju. Jeśli postawimy na stanik w intensywnym kolorze, raczej nie zdecydujemy się na założenie go pod jasną bluzkę. Podobnie w przypadku ciemnych kolorów. Oczywiście możemy zaopatrzyć się w kilka modeli, których będziemy używać w zależności od wybranej stylizacji.

Dlaczego rozmiar biustonosza jest tak ważny?

Oczywiście nie powinnyśmy zatrzymywać się podczas wyboru biustonosza wyłącznie przy jego wyglądzie. Choć jest to jego istotna cecha, zdecydowanie ważniejsza powinna być dla nas wygoda oraz odpowiednie dopasowanie. Przecież to ten element naszego ubioru, który znajduje się najbliżej ciała, dlatego powinniśmy dbać o to, aby czuć się w nim komfortowo. Aby tego dokonać, koniecznie należy dobrać odpowiedni rozmiar biustonosza. Jak to zrobić? Jak wiadomo, dwie najważniejsze kwestie podczas wyboru odpowiedniego rozmiaru stanika to obwód klatki piersiowej oraz rozmiar miseczki. Może to wydawać się dość problematyczne, jednak nic bardziej mylnego – mamy w tym przypadku ciekawe narzędzie do pomocy.

Jak korzystać z kalkulatora rozmiarów biustonoszy?

Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz nowy biustonosz będzie idealnie pasował do naszej sylwetki, warto skorzystać z pomocy kalkulatora rozmiarów biustonoszy. To innowacyjne narzędzie, które pomoże nam wybrać idealnie dopasowany model, dzięki któremu nasz biust będzie nie tylko pięknie wyeksponowany, lecz również będziemy się w nim czuć wygodnie. Aby skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator rozmiarów biustonosza, należy zmierzyć obwód ciała pod klatką piersiową oraz na wysokości klatki piersiowej i wpisać pomiary do narzędzia. Dzięki temu dowiemy się, jakie rozmiary biustonoszy będą dla nas idealne. Z kalkulatora skorzystać można m.in. na stronie sklepu Conteshop – https://conteshop.pl/bielizna/biustonosze.

Dodaj komentarz