Breaking News

5 cech dobrego rentiera

Bycie rentierem to sposób na osiągnięcie niezależności finansowej bez konieczności poświęcania się pracy etatowej. Rentier to osoba, która, która znalazła skuteczny sposób na osiągnięcie dochodu pasywnego i to właśnie on stanowi jej główny przychód. Osobę będącą rentierem, możemy określić jako człowieka przedsiębiorczego i łowcę okazji. Wielu myśli, że rentier zarabia tylko i wyłącznie na produktach bankowych i obrocie nieruchomościami.

To tylko niektóre z opcji, jakie rynek oferuje współczesnemu rentierowi (osoba, która osiągnęła wolność finansową). Jakie cechy sprawiają, że człowiek może pozwolić sobie na luksus posiadania dochodu pasywnego, umożliwiającego wygodne życie? Dlaczego inwestycja w apartamenty nad morzem na sprzedaż, może przybliżyć Cię do zostania rentierem? Jak zostać rentierem i cieszyć się życiem?

POZNAJ PIĘĆ CECH DOBREGO RENTIERA:

  1. Upór w dążeniu do celu.
  2. Konsekwencja w działaniu.
  3. Wiara w siebie.
  4. Pomysłowość.
  5. Efektywność.

Rentier inwestujący w nieruchomości nad morzem: posiadanie apartamentu kluczem do sukcesu.

Zakup mieszkania w ciekawej inwestycji deweloperskiej np. PORT-KRYNICA to doskonałe posunięcie na drodze do zostania rentierem. Inwestycja ruszyła, a jej zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2020 roku. To najlepszy moment, by kupić 1 z 27 apartamentów w okazyjnej cenie. Na kupujących czekają apartamenty trzypokojowe i dwupokojowe. Każdy posiada aneks kuchenny, balkon i łazienkę. Estetyczny budynek stanie w jednym z najpiękniejszych zakątków Krynicy Morskiej.

Na jaki zysk może liczyć rentier kupujący mieszkanie nad morzem?

Zaletą zakupu nieruchomości nad morzem jest wysoki czynsz, jaki rentier może osiągać, wynajmując ją turystom. Ceny apartamentów w Krynicy Morskiej zaczynają się od 300 PLN. Taką cenę zapłaci para, chcąca wynająć nieduży apartament z jedną sypialnią, gdy planuje tygodniowy urlop w Krynicy. W przypadku czteroosobowej rodziny lepiej sprawdzi się trzypokojowy apartament, który będzie kosztował ponad 700 PLN na głowę. Łatwo policzyć, że tygodniowy obrót z tej jednej nieruchomości wyniesie nawet 4900 PLN. Zakładając średnie obłożenie w sezonie wysokim i kilkanaście rezerwacji poza nim, obrót może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Posiadanie apartamentu nad morzem to doskonałe Źródło pasywnego dochodu a długie lata.

Ile mieszkań powinien posiadać rentier?

W tym przypadku nie liczy się ilość, a jakość źródeł dających pasywny dochód. Zdywersyfikowany portfel aktywów, które przynoszą rentierom pasywny dochód to klucz do finansowego sukcesu. Jeśli dysponujemy odpowiednim kapitałem, warto rozważyć zakup kilku mieszkań w jednej inwestycji. Kupno kilku lokali to mniejsze koszta zarządzania i możliwość negocjacji ceny za metr kwadratowy. Deweloperzy są skłonni udzielać wysokich upustów dla klientów, którzy decydują się zostać właścicielami kilku lokali.

Bycie rentierem to marzenie wielu osób. Wybierz komfortowy apartament wakacyjny w inwestycji PORT-KRYNICA i zrób znaczący krok na drodze do posiadania wysokiego dochodu pasywnego.

Dodaj komentarz