Breaking News

Co kupić na dzień nauczyciela?

Pedagodzy swoje święto obchodzą 14 października. W tym dniu warto wręczyć nauczycielom drobne upominki, aby docenić ich pracę. Sprawa prezentów na dzień od wielu lat budzi kontrowersje w szkołach. Znów nie wiesz co kupić nauczycielom w ten dzień? Podpowiadamy, jakie są najpopularniejsze prezenty!

Co kupić na dzień nauczyciela?

Dzień Nauczyciela to nazwa potoczna i określa ona Dzień Edukacji Narodowej. Tysiące uczniów już dziś, zadaje sobie to pytanie. Co prawda prezent na dzień nauczyciela nie musi być bardzo wyszukany czy też bardzo drogi. Wielu nauczycieli nie oczekuje niczego, a wystarczy, że uczniowie będą pamiętali o tym dniu i złożą serdeczne życzenia. Prezent dla nauczyciela to może nie obowiązek, ale z pewnością miły gest za lata nauki. Gdy mamy w szkole cudowne grono pedagogiczne, to oprócz słów chcemy jednak podarować im coś więcej. Oczywiście możemy dokonać klasycznego wyboru i kupić nauczycielom kwiaty. Niestety, przez szkołę przewijają się stosy kwiatów, które bardzo szybko więdną. W tym roku podarujcie swoim nauczycielom coś naprawdę wyjątkowego!

Wyjątkowe czekoladki

Możecie złożyć się całą klasą i kupić oryginalne oraz smaczne czekoladki. W ten sposób prezent nie będzie sztampowy oraz nudny. Jakie wybrać? To już kwestia indywidualna, którą warto wybadać trochę wcześniej. Jest to jedno z najbardziej bezpiecznych rozwiązań jakie możemy wybrać. Ponadto jest to słodki upominek, który sprawdza się przy każdej, wyjątkowej okazji. Obecnie w wielu sklepach internetowych odnajdziecie wyjątkowe czekoladki, przygotowane specjalnie z myślą o nauczycielach. Możecie zakupić czekoladki nieco bardziej kreatywne z eleganckim opakowaniem.

W tym dniu macie okazję osłodzić nauczycielom chwilę, pedagodzy będą Wam za to z pewnością wdzięczni.  Takie słodkie upominki uszczęśliwią każdego pedagoga!

Spektakl

W młodszych klasach świetnie sprawdzają się ręcznie robione laurki dla nauczycieli oraz ciekawy spektakl dla nauczycieli. To właśnie własnoręczne upominki mają dla większości nauczycieli największą wartość. Jest to bardzo skromny, a zarazem osobisty prezent.

Święto polskiej oświaty zbliża się w Polsce dużymi krokami. Warto już dziś zastanowić się całą klasą, co podarować nauczycielom oraz wychowawcy. Dzięki powyższym pomysłom, Dzień Edukacji Narodowej z pewnością będzie dla wszystkich udany!

  1. W Polsce przyjęło się, że w dniu 14 października, nauczyciele obdarowywani są przez uczniów upominkami.
  2. Bukiety są już często oklepanymi prezentami.
  3. Słodkie czekoladki to od lat sprawdzony pomysł na prezent dla pedagogów.

Dodaj komentarz