Breaking News

Niechciana wpadka?

Każdy seks może skończyć się ciążą. Nie ważne, czy ten z zabezpieczeniem typu prezerwatywa, tabletki, wkładka, krążek, zastrzyki…. Wpadki się zdarzają i będą się zdarzać. Są jednak pewne nieoczywiste sytuacje, kiedy można zajść w ciążę, ale kobiety kompletnie nie zdają sobie z tego sprawy.

Najmniej oczywiste momenty kiedy mogę zajść w ciążę?

Podczas seksu analnego można zajść w ciążę! Jak to możliwe? Podczas stosunku nasienie może pozostać między pośladkami, sperma więc swobodnie może dostać się do pochwy. W końcu te dziurki znajdują się tak blisko siebie…

W trakcie seksu bez żadnej penetracji. Tak… Wtedy również możecie zajść w ciąże. Dziwne? To bardzo rzadko spotykane przypadki, ale jednak – zdarzają się. Sperma z bokserem w całkiem łatwy sposób może dostać się na Twoje majtki a później pod nie.. aż do pochwy.

Możesz zajść w ciążę, kiedy już jesteś w ciąży – serio. Superfetacja – bo tak fachowo nazywa się ciąża podczas ciąży. Zjawisko to jest możliwe, wiele kobiet podczas ciąży ma jeszcze jakiś czas owulacje – podczas której oczywiście mogą zajść w ciążę.

Podczas zabawy w wannie, która wcale nie kończy się samym stosunkiem, również można zajść w ciążę. Prawdopodobieństwo jest małe – ale zdarzały się takie przypadki. Wystarczy że sperma niesiona przez wodę dostanie się w okolice pochwy.

Jak już wspomnieliśmy. Podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych również można zajść w ciążę. Prawdopodobieństwo jest znikome, ale jest – nawet jeśli nie pominęłaś żadnej tabletki.

Twój kochanek miał wazektomię i nie możesz zajść z nim w ciążę? Możesz. Co prawda jest to jedna z metod antykoncepcji – ale żadna z nich nie jest w 100% skuteczna. Warto po zabiegu wazektomii badać swoją spermę pod kątem plemników. To samo ma miejsce w momencie, kiedy Ty sama podwiązałaś jajowody. Margines ryzyka wynosi co prawda około 1%, ale jednak…

Seks podczas okresu. Niestety wciąż na świecie istnieją kobiety, które uważają, że podczas okresu nie można zajść w ciążę. Można… Plemniki w ciele kobiety mogą przetrwać nawet około tygodnia i zapłodnić ją kiedy ta już „skończyła krwawić”…

Co zaskakujące. Również kiedy przyjęłaś tabletkę „dzień po” – możesz zajść w ciążę.


Źródło: erotynka.pl

Dodaj komentarz