Breaking News

Elektryczna suszarka na pranie. Innowacja w Twoim domu!

Marzy Ci się odpoczynek, lecz masz w domu małe dzieci, a każdą wolną chwilę spędzasz przy praniu, suszeniu i prasowaniu? A może po prostu masz dość widoku wiecznie rozłożonych tradycyjnych suszarek po całym mieszkaniu? Chciałbyś, aby ktoś wyręczył Cię w codziennych obowiązkach? Teraz jest to możliwe. Z elektryczną suszarką na pranie, w końcu odetchniesz i pozwolisz sobie na więcej odpoczynku.

Jakie wyróżniamy suszarki?

Pralki na stałe zagościły w naszym zyciu. Pozwalamy tym sprzętom zadbać o usunięcie nawet najtrwalszych plam z naszego ubrania. Praktycznie nikt już nie pierze swoich ubrań starymi metodami. Dlaczego więc, nadal upieramy się przy tradycyjnych metodach suszenia, skoro rewolucja jest tuż obok?

Suszarka elektryczna, to urządzenie niemal idealne. Obecnie w sklepach można napotkać trzy rodzaje suszarek elektrycznych:

  • Suszarki wywiewowe (wymagają podłączenia do sieci wentylacyjnej)
  • Suszarki kondensacyjne
  • Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła

Suszarki kondensacyjne oraz te z pompą ciepła, nie wymagają podłączenia do kanalizacji, ani wentylacji. Jedyne czego im potrzeba, to podłączenia do prądu. Sprowadza się to do tego, że taką suszarkę możemy ustawić niemal wszędzie. W pokoju, w przedpokoju, a nawet w szafie.

Jak jednak działa ten sprzęt?

Jak zmieni się Twoje życie po zakupie suszarki elektrycznej? Wyobraź sobie, że przed chwilą ukończyło się wielkie pranie, a Ty musisz właśnie całe je rozwiesić na tradycyjnej suszarce, tracąc swój cenny czas. Pranie powoli schnie, a Ty nie masz wpływu na to kiedy proces ten się ukończy. Jeśli jest lato, a na zewnątrz świeci słońce, prawdopodobnie pranie suche będzie dosyć szybko. Jeśli jednak na dworze jest zimno, sytuacja się komplikuje, a pranie potrafi schnąć nawet kilka dni!

Z suszarką elektryczną ten problem nie występuje. Wrzucasz całe swoje pranie do bębna suszarki, ustawiasz odpowiedni program (nowoczesne suszarki posiadają ich naprawdę sporo), po czym naciskasz przycisk start.

Nowoczesne suszarki same dobierają sobie czas suszenia. Bywa tak, że program ustawiony na trzy godziny, ukończy się po godzinie, gdyż suszarka dzięki specjalnym czujnikom stwierdzi, że pranie jest już suche i nie ma sensu kontynuować programu. Oszczędność w czystej postaci.

Cała woda, którą suszarka wyciągnie z naszych ubrań, zbierana jest do specjalnego pojemnika, który umieszczony jest w zależności od modelu, albo na górze suszarki (w miejscu gdzie pralka ma pojemniki na płyn), albo w zbiorniku montowanym na drzwiczkach suszarki. Wodę taką, możemy bez problemu użyć do podlewania roślin w naszym mieszkaniu, aby nic się nie zmarnowało.

Każda suszarka elektryczna ma wbudowany specjalny filtr, który odpowiedzialny jest za wyłapanie wszelkich kłaków z naszych ubrań. Po każdym suszeniu należy taki filtr wyczyścić, gdyż zbiera się tego naprawdę sporo. Susząc pranie metodą tradycyjną, wszystko to pozostaje na naszych ubraniach, niejednokrotnie je niszcząc. Suszarka elektryczna problem ten niweluje.

Suszarka elektryczna to sprzęt na miarę XXI wieku

Jeśli nie lubisz prasować, a godziny spędzone przy żelazku to Twoja zmora, również mamy dla Ciebie dobre wieści. Suszarki elektryczne mają wbudowany program z funkcją ochrony zagnieceń. W wolnym tłumaczeniu, po prostu wyciągasz z suszarki ubrania, które nie dość że są suche, to nie trzeba ich prasować! Wystarczy poskładać i włożyć do szafy. Jeśli zastanawiasz się jaka suszarka będzie odpowiednia dla Ciebie, Polecamy także pod url https://receptynadom.pl/jaka-suszarke-na-pranie-wybrac/ wpis Oszczędność czasu i miejsca, czyli elektryczna suszarka na pranie.

Suszarki elektryczne coraz częściej wypychają tradycyjne suszarki z naszych domów. Koniec z wiecznie rozwieszonym praniem w naszym mieszkaniu. Czas który zaoszczędzimy, możemy wówczas przeznaczyć na odpoczynek, bądź czas spędzony z rodziną, a pracę którą mogą wykonać maszyny, niech maszyny wykonają.

Dodaj komentarz