Breaking News

Galeco Złotym Sponsorem RKS Garbarnia Kraków!

Firma Galeco, znana niegdyś ze wspierania drużyn siatkarskich, takich jak TS Wisła czy MKS Muszynianka Muszyna, podpisała właśnie umowę sponsorską z klubem piłkarskim RKS Garbarnia Kraków. Kontrakt został zawarty na rok, z możliwością jego przedłużenia.

Wspieranie drużyny z ogromnym potencjałem, która na boisku daje z siebie wszystko, to dla nas powód do dumy. Cieszymy się z zawartej współpracy tym bardziej, że to klub z Krakowa, a wspieranie lokalnych sportowców sprawia nam podwójną frajdę. Poza tym zauważamy wiele wspólnych cech – Galeco to firma rodzinna a Garbarnia Kraków to klub, na którego mecze przychodzą całe pokolenia rodzin. Na stadionie zawsze panuje cudowna atmosfera, trybuny są bezpieczne, a zawodnicy kierują się zasadą fair play. Mamy nadzieję, że ten krok jeszcze bardziej zjednoczy pracowników i partnerów naszej firmy – wspólne kibicowanie i przeżywanie pozytywnych emocji pozwoli nam zacieśnić nasze relacje. Wierzymy w każdego z zawodników Garbarni Kraków i ufamy, że wspólnie przeżyjemy wiele radosnych chwil, a nasze wsparcie doda zawodnikom skrzydeł i już niedługo będziemy mogli oglądać ich grę w Ekstraklasie – mówi Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Galeco.

Umowa upoważnia Galeco do posługiwania się tytułem „Złotego Sponsora RKS Garbarni Kraków” oraz do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu tego klubu piłkarskiego. Logo firmy pojawi się m.in. na krakowskim stadionie, na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej GKS Garbarni Kraków, a także na koszulkach zawodników.

Dodaj komentarz