Breaking News

Jak wybrać dobry lokal na imprezy okolicznościowe?

Wiadomo, że zawsze najważniejsi są ludzie, z którymi świętujesz. Jeśli jednak organizujesz imprezę okolicznościową, równie ważny jest wybór lokalu, w którym wszyscy będziecie się bawić. Sprawdź, jakie wymagania powinien spełniać lokal na imprezy okolicznościowe, aby wszyscy byli zadowoleni a specjalny charakter uroczystości został właściwie zaakcentowany.

Lokalizacja, możliwość wygodnego dojazdu i parkowania

Choć sama impreza zwykle odbywa się w pomieszczeniu, wszyscy goście i uczestnicy muszą na nią wygodnie dotrzeć. Dlatego, zanim zaczniesz sprawdzać, czy wystrój wnętrza i wyposażenie sali gościnnej jest odpowiednie, sprawdź, czy parking pomieści wszystkie samochody.

Dla wszystkich, którzy organizują imprezy okolicznościowe w Ozorkowie, bardzo wygodnym miejscem z tego punktu widzenia jest Zajazd Leon. Parking, który położony jest bezpośrednio przed lokalem, z łatwością pomieści wszystkie samochody. Może na nim nawet wygodnie zaparkować kilka autobusów, jeśli taki rodzaj transportu okaże się najwygodniejszy do przewiezienia gości (np. z kościoła po I Komunii św. lub ślubie).

Pojemność sali i jej możliwości aranżacyjne

Choć sprawa ta wydaje się oczywista, dość częstym problemem imprez, w których biorą udział dzieci, jest brak miejsca. Jeśli więc czeka Cię organizacja komunii w Ozorkowie, upewnij się, że pomyślałeś o wszystkich potrzebach najmłodszych uczestników tej uroczystości. Zwykle przyjmuje się, że na jednego uczestnika powinien przypadać 1 metr kwadratowy powierzchni. Nie pozwól się zwieść tej prostej zasadzie i uzgodnij z menedżerem sali, że zaaranżuje całą dostępną przestrzeń w taki sposób, by do dyspozycji dzieci była specjalnie wydzielona przestrzeń, w której nikomu nie będą przeszkadzać.

Zupełnie inne wyzwania stoją przed Tobą, jeśli organizowana przez Ciebie impreza obejmuje zabawę taneczną lub inne aktywności ruchowe. Większość właścicieli obiektów jest przygotowana na tego typu urozmaicenia, ale lepiej upewnić się wcześniej, że Twoi goście będą mieli dość miejsca i nie będą się czuć jak intruzi.

Dodaj komentarz