Breaking News

Kratki oddymiające

Od skutecznego oddymiania budynku zależy zdrowie i życie przebywających w nim ludzi. Każdy element instalacji oddymiającej powinien być odpowiednio dobrany, a co najważniejsze – bezpieczny. Kratki oddymiające to zakończenie każdego przewodu, których prawidłowa przepustowość jest jednym z ważnych aspektów funkcjonowania zabezpieczeń.

W ofercie firmy Frapol znaleźć można kratki oddymiające, których przeznaczeniem są nie tylko typowe instalacje oddymiające, ale również systemy o funkcjonalności mieszanej. Montuje się je w instalacjach nawiewnych lub wyciągowych. Dzięki wykorzystaniu opcjonalnych nasadek GO istnieje możliwość zmiany powierzchni efektywnej kratki, a co za tym idzie ustawienia odpowiednich warunków pracy instalacji.

Kratki oddymiające – regulację pozostaw ekspertom

Decydując się na montaż tego typu rozwiązań, należy pamiętać by wszelkie prace związane z doborem parametrów i regulacją urządzeń wykonywali wykwalifikowani instalatorzy. Każda zmiana ustawień po zakończeniu regulacji może skutkować niepoprawnym działaniem oddymiania. Dlatego też by pozostać bezpiecznym, należy zaufać ekspertom.

Kratki oddymiające z oferty Frapol

Oferta Frapol

Kratki oddymiające ST-PP-W oraz ST-PP-S (z kierownicami poziomymi lub pionowymi) dostępne są na stronie internetowej http://www.frapol.com.pl/produkt/183/Kratki-oddymiajace-typu-ST-PP-z-nasadkami-regulacyjnymi-GO. Produkty te są zbudowane w całości z blachy stalowej. Montowane są w otworach, na ramkach kołnierzowych lub na króćcach z wywinięciem o nominalnych wymiarach.

Dodaj komentarz