Breaking News

PŁYŃ PRZEZ ŻYCIE W DOBRYM STYLU

Początek miesiąca to dobry czas na nowe postanowienia. Z pewnością wielu z nas myśli też o tym, by rozwinąć jakąś pasję lub zapisać się na kurs, np. na treningi pod okiem instruktora na basenie.

Wśród planów warto wziąć pod uwagę wykupienie lekcji na pływalni dla całej rodziny lub dla grupy przyjaciół. Po pierwsze będzie to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, doskonały relaks dla każdego z osobna i niewątpliwe korzyści zdrowotne. Wspólne wypady na basen mogą stać się naszą nową rodzinną tradycją, którą warto wdrożyć w życie od zaraz. Zapisanie się na kurs pod okiem instruktora pomoże się zmotywować i regularnie uczestniczyć w zajęciach. Do tego nauczymy się pływać, udoskonalimy ulubiony styl i poprawimy swoją kondycję, co z pewnością przyniesie wszystkim wiele satysfakcji.

Plany mają to do siebie, że łatwo powstają, ale często pozostają w sferze czysto teoretycznej – przyznaje Aneta Zuchowicz, Dyrektor PAAR – naukaplywania.pl.  Przytłoczeni obowiązkami dnia codziennego, zapominamy o naszych podsumowaniach, obietnicach poprawienia czegoś w swoim życiu. Tymczasem podjęcie prostej decyzji np. o wykupieniu kursu pływania może nam pomóc w realizacji kilku planów jednocześnie – z jednej strony polepszymy kontakt z bliskimi i zadbamy o siebie, a do tego zgłębimy nowe umiejętności. Po prostu „wpłyniemy” w wiosnę w dobrym stylu!

Pływanie to sport, który bez wątpienia ma wiele zalet.

Pomaga kształtować prawidłową postawę, wzmacnia mięśnie oraz doskonale wpływa na układ oddechowy i krążenia. Wizyta na basenie jest także świetnym sposobem na pozbycie się stresu po ciężkim dniu i choć na chwilę zapomnienie o problemach dnia codziennego. Warto jednak zapisać się na profesjonalny kurs pływacki prowadzony przez doświadczonego instruktora, gdyż wtedy zyskujemy pewność, że nauka przyniesie pożądane rezultaty i uchroni przed wyrobieniem nieprawidłowych nawyków.

PAAR-naukaplywania.pl proponuje kursy dla dzieci i dorosłych już od 10 lat w najbardziej popularnych warszawskich pływalniach oraz w Legionowie i Józefosławiu koło Piaseczna W zajęciach biorą udział znani i lubiani ze świata showbiznesu – Joanna Racewicz, Wojciech Błach, Bartosz Obuchowicz, czy Iwona Węgrowska – to tylko niektóre sławne nazwiska, które dały się skusić na naukę pływania z PAAR. Cieszymy się ze współpracy z wszystkim naszymi uczniamimówi Aneta Zuchowicz, Dyrektor PAAR – naukaplywalnia.pl. Jest to grono już ponad 2000 zadowolonych rodziców – wielu z nich wraz z dziećmi uczestniczy w naszych kursach. Dzieci uczą się pływać, a rodzice trenują wraz z nimi.

Misją PAAR – naukaplywania.pl jest sprawić, by pływanie stało się pasją już od najmłodszych lat Nie trzeba czekać do września na rozpoczęcie nowego kursu, do Akademii można dołączyć w każdym możliwym momencie – początek roku jest idealny, by spróbować.

Kontakt dla mediów: 

Karina Grygielska, Agencja Face IT – k.grygielska@agencjafaceit.pl/ tel. +48 601 369 597

PAAR – naukaplywania.pl– Nauka pływania Warszawa PAAR, czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju to miejsce stworzone z pasji do pływania i miłości do pracy z dziećmi. Chcąc dzielić się pasją do pływania z mieszkańcami Warszawy, już od 10 lat organizowane są zajęcia z nauki pływania, które kierowane są zarówno do dzieci, jak i do dorosłych.

Dodaj komentarz