Breaking News

Polonus wjeżdża do raju w sercu Polski – Suntago Wodny Świat

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy wjeżdża do największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat. Komfortowa podróż z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia do położonego w gminie Mszczonów kompleksu zajmie tylko 45 minut jazdy wygodnymi i nowoczesnymi autokarami Polonus. Pierwsze kursy odbędą się już w najbliższą sobotę, 7 marca. Z tej okazji pasażerowie Polonus mogą liczyć na specjalnie przygotowaną promocję – bilet w jedną stronę na podróże do 31.03.2020 r. będzie kosztował tylko 10 zł!

Suntago Wodny Świat jest pierwszym z trzech etapów inwestycji  Park of Poland . Największy w Europie zadaszony park wodny to nie lada gratka dla wszystkich miłośników wodnego szaleństwa. Zachęcamy, by zostawić samochód i wybrać się w drogę naszymi biało-czerwonymi autokarami, których komfort oraz dogodne godziny odjazdów pozwolą na beztroską, rodzinną zabawę. –  mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

Polonus dodał właśnie nowy przystanek na dwóch wybranych kursach z i do Warszawy.

Dogodne godziny odjazdów zostały wybrane tak, by sprostać największemu zainteresowaniu ze strony podróżnych wybierających się do parku wodnego z Warszawy oraz miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu autokarów narodowego przewoźnika autokarowego.

Autokary zatrzymujące się na przystanku „Wręcza, Park of Poland – Suntago” wyjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 9:45 oraz 16:15, by następnie ruszyć dalej do Tomaszowa Mazowieckiego, przez Babsk i Rawę Mazowiecką. Kursy powrotne z Suntago do Warszawy odjeżdżają o godz. 14:15 i 20:05.

Polonus do obsługi swoich połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.

Dodaj komentarz