Breaking News

Push up by Remington

Jak się okazuje, styliści fryzur, podobnie jak projektanci mody, uwielbiają podróże w czasie. W tym sezonie stawiamy bowiem na efekt „Push up”, który podbił serca znanych osobowości, chętnie podziwianych na czerwonym dywanie. Moda na gęste, uniesione od nasady włosy powróciła na dobre, a kobiety na całym świecie pokochały ją na nowo! To trend, który sprawi, że nie tylko poczujesz się modnie, ale przede wszystkim z uśmiechem spojrzysz na swoją fryzurę w lustrze. 

W końcu umówmy się dziewczyny! Na pewno każda z nas przyzna, że to, w jakim stanie są nasze włosy danego dnia i to jak bardzo z nami współpracują (lub nie), może wpłynąć na nasz nastrój i skrzętnie robione plany! Włosy zmienne są, zupełnie jak my same, i nie zawsze mają ochotę na wieczorne wyjścia, bez względu na nasze usilne namowy i prośby. Efekt „push up” nie tylko dodaje nam kobiecości i sprawia, że stajemy się właścicielkami bajecznie gęstej czupryny, ale pozwala również na eksperymentowanie ze stylem. Inspiracją może okazać się dla nas Ciara, czy Justine Skye, których fryzury podziwiałyśmy na relacji z tegorocznej edycji BET Awards.

Czy nowy trend będziemy potrafiły przenieść na nasze głowy, bez… głowienia się jak uzyskać wymarzony efekt?

Z pomocą przychodzi  marka Remington, która od lat odpowiada na nasze potrzeby, tworząc urządzenia, z pomocą których osiągamy wymarzone efekty bez wychodzenia z domu! Również i tym razem firma zza oceanu nas nie zawiodła i przygotowała coś, dzięki czemu efekt „push up” będziemy mogły osiągnąć bez wysiłku i skomplikowanej techniki. Wszystko to za sprawą nowej suszarki Curl & Straight Confidence D5706 i jej unikatowych, innowacyjnych końcówek. Urządzenie zostało wyposażone w 3 nasadki do stylizacji, dzięki którym mamy pewność, że za każdym razem osiągniemy swoją wymarzoną fryzurę. Dzięki unikalnie zaprojektowanej dyszy do kręcenia, perfekcyjnie współgrającej z dopasowaną do niej, okrągłą szczotką, uzyskamy profesjonalny efekt „push up”, bez skomplikowanych technik stylizacji.

Suszarka została również wyposażona w dwie dodatkowe dysze do stylizacji.

Jeśli chcesz uzyskać efekt gładkich i eleganckich włosów, użyj bardzo szerokiej, smukłej dyszy wygładzającej. Dla włosów naturalnie kręconych zaprojektowano natomiast dyfuzor, podkreślający naturalne piękno loków. Dodatkowo, suszarka Remington posiada 90% więcej jonów, w porównaniu z innymi urządzeniami marki, a dla utrwalenia efektu możemy skorzystać z funkcji zimnego nawiewu. Co ważne, urządzenie generuje mniej hałasu i jest bardzo lekkie, a dzięki wydajnemu przepływowi powietrza i wysokiej mocy 2200W, możesz cieszyć się profesjonalną stylizacją, dzięki której poczujesz się gotowa na podbicie świata.

Nowe technologie pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każda z nas może cieszyć się wymarzonymi efektami! Co więcej, zbędne okazują się również częste wizyty u fryzjera. Producenci starają się, by oferowane produkty nie tylko pomagały nam w stworzeniu idealnych fryzur, ale przede wszystkim zabierały jak najmniej czasu. W końcu, która z nas ma go na tyle dużo, by godzinami modelować swoje włosy? Z marką Remington radość z pięknej, bujnej czupryny jeszcze nigdy nie była tak prosta i… tak szybka!

Dodaj komentarz