Breaking News

Sharp KC-G50EUW – oczyszczacz powietrza dla wymagających

Oczyszczacze powietrza i nawilżacze, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie powietrze nie jest najwyższej jakości, a wilgotność w pomieszczeniu jest znacznie obniżona. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza jest najskuteczniejszą metodą na walkę z zanieczyszczeniami i alergenami w danym pomieszczeniu. Jeśli mamy w domu zwierzęta, lub któryś z domowników cierpi na alergię, warto postawić na modele z jonizacją i funkcją nawilżania.

Sharp KC-G50EUW – oczyszczacz- bestseller wśród oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza

O marce Sharp można powiedzieć naprawdę wille, że posiada bogate doświadczenia w branży, że używa sprawdzonych technologii, że urządzenia tego producenta są po prostu skuteczne, nie bez powodu japoński Sharp jest zdecydowanym liderem w branży.

Jakie są najważniejsze zalety oczyszczacz powietrza od Sharp? Poznajmy je na przykładzie popularnego modelu Sharp KC-G50EUW.

Wydajny i skuteczny

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz, nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 38 m2, jego wydajność wynosząca 306 m3/h sprawia, że jest niezwykle skuteczny. Jednak o tej skuteczności nie przesądza jedynie wydajność, ale również, a może przede wszystkim wnętrze oczyszczacza. Sharp KC-G50EUW, został wyposażony w szereg skutecznych filtrów: wstępny, węglowy, HEPA, nawilżacza oraz jonizator. Każde z nich działa skutecznie na innym polu, a razem tworzą dobrą broń do walki z pyłami zawieszonymi pochodzącymi ze smogu, alergenami, roztoczami, drożdżami, wirusami i bakteriami. Funkcja jonizacji sprawia, że powietrze jest dużo świeższe a samopoczucie lepsze.

Cicho jak makiem zasiał

Sharp KC-G50EUW oczyszczacz, który nadaje się do sypialni i pokoju dziecka, wszystko to dzięki możliwości ustawienia trybu nocnego , w którym urządzenie nie będzie emitować dużego hałasu. Może pracować w nocy, bez obaw o zbudzenie domowników.

Skutecznie nawilża

Oczyszczacze powietrza i nawilżacze, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wilgotność powietrza jest słaba. Dodatkowa funkcja nawilżania to również bardzo dobry wybór, kiedy borykamy się z alergia wziewną.

6 czujników, 6 wskaźników, 7 trybów pracy

Tyle funkcjonalności w jednym urządzeniu. Sharp KC-G50EUW oczyszczacz będzie odpowiednim wyborem dla osób ceniących sobie wygodę i ogromna funkcjonalność. Na pochwałę zasługuje Plasmacluster Spot, dzięki któremu odświeżymy np. wybrany element garderoby.

Oczyszczacze powietrza i nawilżacze- dlaczego warto?

W Polsce jakość powietrza nie należy do najlepszy i to delikatnie mówiąc. Zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu , nie są korzystne dla organizmu, ani nie pomagają w przypadku alergii. Dzięki oczyszczaczom powietrza możemy zadbać o jego jakość w naszym domu, a tym samym zdrowie nasze i naszych najbliższych. Zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu to nie tylko te pochodzące ze smogu, w powietrzu znajdują się także wirusy, bakterie, alergeny, roztocza, grzyby i drożdże, wszystko to nie najlepiej działa na nasze samopoczucie, a także może przyczynić się do wielu dolegliwości układu oddechowego, krwionośnego i nerwowego. Oczyszczacz powietrza skutecznie walczy z zanieczyszczeniami, dlatego warto jest go mieć we własnym domu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz