Breaking News

Wakacyjna świeżość na wyciągnięcie ręki

Na plaży, na górskiej wycieczce, pod namiotem czy w malowniczych zaułkach zabytkowych miasteczek – wakacje lubią nas zaskakiwać. Letnia spontaniczność to dla wielu z nas nieodzowna część odpoczynku i radości – warto jednak być przygotowanym na sytuacje, w których potrzebować będziemy odświeżenia, a nie będziemy mieli dostępu do bieżącej wody.


W przypadku posiłków nie powinniśmy zapominać o konieczności zachowania odpowiedniej higieny oraz działaniu antybakteryjnym. To niezwykle istotne dla uniknięcia pokarmowych niedyspozycji, które skutecznie mogą zepsuć długo wyczekiwany wypoczynek. Dlatego do plażowej torby czy turystycznego plecaczka warto spakować jednorazową saszetkę z chusteczką Cleanic Antibacterial. Bez trudu zmieści się także w małej torebce, biodrówce, a nawet … w kieszeni.

Chusteczki Cleanic Antibacterial doskonale oczyszczają i odświeżają delikatną skórę dłoni, a dzięki zawartości płynu antybakteryjnego z łagodzącą alantoiną, nawilżają i zapewniają długotrwałe poczucie komfortu. Miękkie i delikatne, o subtelnym zapachu – są wyjątkowo przyjemne w użytkowaniu. To absolutny wakacyjny must-have!

Cena: 0,79 zł/saszetka

Dodaj komentarz