Breaking News

Dyskretna alternatywa dla papierosów – co warto wiedzieć o woreczkach nikotynowych?

Woreczki nikotynowe to jedna z ciekawych nowości na rynku, która powinna zainteresować osoby korzystające z papierosów oraz e-papierosów. Czym są woreczki nikotynowe? Jak z nich korzystać?

Czym jest woreczek nikotynowy?

Nikotyna może być dostarczana do organizmu na kilka sposobów. Poza wdychaniem jej wraz z dymem można także skorzystać z innej metody, która omija układ oddechowy – to woreczki nikotynowe – https://whitesnus.pl/

Woreczek nikotynowy to rodzaj wyrobu nikotynowego, który ma postać małego woreczka wypełnionego roślinnymi włóknami nasyconymi nikotyną oraz innymi związkami – smakowymi, zapachowymi. Woreczek umieszczany jest w jamie ustnej, przy górnym dziąśle.

Obecnie woreczki nikotynowe ze względu na swoją formę i sposób podawania nikotyny reklamowane są jako alternatywa dla papierosów oraz e-papierosów.

Woreczki nikotynowe – zalety

Wśród najważniejszych zalet związanych z korzystaniem z woreczków nikotynowych znajdują się:

  • Dyskrecja – woreczki są bardzo małe i można łatwo ulokować je w jamie ustnej, dlatego podczas używania nie są one w ogóle widoczne.
  • Kilka mocy do wyboru – woreczki nikotynowe można kupić w różnych wariantach mocy pod kątem zawartości nikotyny.
  • Różne smaki i zapachy do wyboru – w sprzedaży można znaleźć woreczki nikotynowe w wielu ciekawych wariantach smakowych i zapachowych, między innymi miętowym, truskawkowym, kawowym.
  • Wygodne stosowanie – woreczki mogą być używane w bardzo prosty i wygodny sposób poprzez umieszczenie ich w jamie ustnej.
  • Brak przebarwień na zębach – stosowanie woreczków nie przyczynia się do powstawania przebarwień na szkliwie zębowym jak w przypadku papierosów, e-papierosów.

Jak korzystać z woreczków nikotynowych?

Używanie woreczków nikotynowych jest bardzo łatwe. Są one umieszczone w praktycznym opakowaniu, które służy do przechowywania nowych woreczków oraz tych zużytych – należy pamiętać o tym, by wyrzucać je do kosza, ponieważ są niebezpieczne dla zwierząt, dzieci.

Woreczek nikotynowy należy umieścić w jamie ustnej, przy górnym dziąśle. Woreczki są miękkie i łatwo dopasowują się do kształtów jamy ustnej, a także nie powodują nieprzyjemnego ucisku. Następnie woreczek zaczyna działać – można poczuć wtedy delikatne mrowienie, które oznacza działanie nikotyny. Czas przetrzymywania woreczka nikotynowego w jamie ustnej wynosi około 30 minut.

Gdzie kupować woreczki nikotynowe?

Obecnie woreczki nikotynowe są coraz bardziej popularne i można obecnie kupić je w wielu sklepach sprzedających wyroby tytoniowe i nikotynowe – także tych internetowych.

Cena za opakowanie woreczków nikotynowych, które zawiera około 24 sztuk, wynosi od 15 do 25 złotych.

Dodaj komentarz