Breaking News

Jak wykonywany jest zabieg z użyciem nici PDO?

Na pewno nici PDO to zabieg bardzo popularny w ramach medycyny estetycznej. Skąd wynika ta popularność? Popularność ta wynika przede wszystkim z tego, że efekty są widoczne niemal od razu. Wiadomo, że cierpliwości często brakuje osobom poddającym się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. 

Nici PDO – co należy o nich wiedzieć?

Nici PDO w Słupsku to w pełni bezpieczny zabieg. Gdy nici PDO Słupsk są wprowadzane pod skórę, to nie trzeba się obawiać żadnych nacięć na skórze. Najczęściej lekarz, który wykonuje zabieg pod skórę, wprowadza cienką igłę. Na igłę jest nałożona właśnie nić PDO. Dzięki brakowi nacięć nie trzeba się obawiać inwazyjności zabiegu. Można także liczyć na krótką rekonwalescencję.

Warto zapoznać się także z tym, jak wygląda później okres po zabiegu. Dosłownie w ciągu dwóch, czy też trzech tygodniu zaleca się po zabiegu powstrzymywanie od skurczów intensywnych twarzy. Nie można także korzystać z zajęć w klubach fitness, masażu, a także uniknąć rozgrzewania w saunie. Po zabiegu nie wolno także przyjmować aspiryny, czy też innego rodzaju leków.

Czy można po zabiegu wykonać makijaż ślubny?

Bardzo często osoby zainteresowane tym zabiegiem, decydują się na niego przed ważnym dla nich wydarzeniem. Przykładem może być ślub. Bardzo ważne jest to, aby na nici PDO Słupsk decydować się z odpowiednim wyprzedzeniem. Makijaż ślubny w Słupsku można jak najbardziej po okresie rekonwalescencji wykonywać. Najlepiej zabiegowi temu się poddać na miesiąc, czy też dwa miesiące wcześniej.

Najlepiej powiedzieć w klinice, że ma się ślub i specjaliści sami ocenią, kiedy takiemu zabiegi się poddać. Warto w tym wypadku zaufać fachowcom. Bardzo często zabieg z wykorzystaniem nici można wykonać w tym samym miejscu, w którym wykonują także makijaż ślubny.

W dzisiejszych czasach ceni się sobie kompleksowe usługi, a już na pewno przez osoby, które oferują usługi na możliwie najwyższym poziomie.

 

Dodaj komentarz