Breaking News

Kiedy masz ochotę na seks…

Czasami przychodzą w naszym życiu takie momenty, zupełnie bez zapowiedzi, beż żadnego wcześniejszego sygnału… Że mamy ochotę się kochać. Bzykać i kropka! Nie ważne gdzie jesteście i ile osób może was przyuważyć. Czy jesteście w trakcie przygotowywania posiłku na domówce, czy właśnie skaczecie na bungie…

Chcecie inspiracji? Chcecie się pośmiać, albo sprawdzić, czy Wy już też możecie odhaczyć te „dziwne” miejsca na swojej liście – gdzie jeszcze nie uprawiałem seksu ?

Zapytaliśmy kilku kobiet w jakim najdziwniejszym według nich miejscu uprawiały seks – zobaczcie sami:

Dach kawiarni Starbucks. W piwnicy w akademiku. W środku dnia, w kajaku na rzece. W toy-toy podczas koncertu… Na cmentarzu. W sali szkolnej. Pod prysznicem w akademiku. Nocą, na placu zabaw… W przebieralni na basenie. W przebieralni w sklepie. W kuchni przy zlewie. Na brudnej podłodze pod łóżkiem. Na tyle ciężarówki. Na pralce. W szopie. W garażu wujka. W domu do którego się włamaliśmy, było tam mnóstwo religijnych figurek… Na plażowym leżaku. Z tyłu szkolnego autobusu. Na trampolinie! W windzie. W mieszkaniu teściowej, kiedy ta wyszła szybko do sklepu. na balkonie. W szafie. W kanale na warsztacie samochodowym. Na dachu mojego domu. U znajomych na domówce. W sklepie na zapleczu. W kibelku w barze. Pod barem w knajpie… W piwnicy na węglu. W biurze. W toalecie w pracy. W schowku na miotły! W lesie.

Nadal uważacie, że miejsca w których Wy już się kochaliście są dziwne? 😉 To jak, będziecie czerpać inspirację? 😉

Namiętny, gorący, nieokiełznany, powalający, mistrzowski, intensywny, mocny, dziki, pełen euforii i pasji seks może mieć miejsce wszędzie, jeśli tylko jesteście na siebie napaleni i nie widzicie innej możliwości na rozładowanie emocji jak szybki numerek – obojętnie gdzie – byle już, w tym momencie!

Owszem, nie jesteśmy zwierzętami i możemy się opanować, przełożyć seks na czas, kiedy już wrócimy do domu, ale.. nasuwa się tu jedno pytanie – po co? Żeby popsuć sobie dobrą zabawę i pozbawić się tej jakże nam potrzebnej adrenaliny? 😉


źródło: pornoamator.pl

Dodaj komentarz