Breaking News

MEDIDERMA PRZEDSTAWIA NOWE WYPEŁNIACZE FILLDERMA FILLERS

Synteza kwasu hialuronowego przez organizm zaczyna spadać już po 25. roku życia. Następstwami tego nieuchronnego procesu są pierwsze zmarszczki, utrata jędrności skóry i naturalnego blasku. Czy przywrócenie młodzieńczego wyglądu jest możliwe? TAK! Odpowiedzią na potrzeby naszej skóry są najnowsze wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego FILLDERMA FILLERS od Mediderma.

INNOWACYJNA STRUKTURA TRÓJWYMIAROWEJ SIECI 3D

Nowe wypełniacze FILLDERMA składają się z najwyższej czystości kwasu hialuronowego, który jest poddawany innowacyjnemu procesowi sieciowania – 3D Growth Hyaluronic Acid (3D-GHA). Ten długotrwały proces przeprowadzany jest w niskiej temperaturze, w trakcie którego połączone zostają 3 rodzaje łańcuchów kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej – bardzo wysokiej, wysokiej i małej. W ten sposób powstają trójwymiarowe cząsteczki, pozwalające na zastosowanie minimalnej ilości BDDE – substancji stosowanej podczas sieciowania. Zastosowanie w wypełniaczach FILLDERMA cząsteczek kwasu hialuronowego o różnej masie zapewnia lepszą integrację preparatu z tkankami. Żele na bazie HA o maksymalnej czystości są wysoce spójne i bardziej odporne na degradację.

OBUDŹ AKTYWNOŚĆ STARZEJĄCEGO SIĘ FIBROLASTU DZIĘKI TECHNOLOGII GHA

FILLDERMA ma nie tylko działanie wypełniające. Wpływa także:

  • na uwalnianie czynników wzrostu,
  • stymulację syntezy kolagenu i elastyny,
  • na wielopoziomowe nawilżenie,
  • pobudzenie fibroblastów.

Fibroblasty odpowiedzialne są za syntezę kolagenu, a z upływem czasu ich aktywność staje się coraz mniejsza. W przywróceniu młodzieńczego blasku pomoże gama wypełniaczy FILLDERMA – kwas hialuronowy zawarty w preparatach doskonale integruje się z tkankami, przez co zapewnia naturalne efekty.

PORTFOLIO FILLDERMA

Portfolio FILLDERMA składa się z 4 preparatów: FILLDERMA REVITALIZE, FILLDERMA KISS, FILLDERMA HARMONIZE oraz FILLDERMA VOLUMIZE. Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry pozwala uzyskać zauważalny i długotrwały efekt, dlatego FILLDERMA wykorzystuje się w innowacyjnych technikach łączonych.

  • FILLDERMA REVITALIZE (16 mg/ml) – REWITALIZACJA SKÓRY

Nieusieciowany kwas hialuronowy zawierający cząsteczki o pięciu różnych masach cząsteczkowych, doskonale nawilża i pobudza fibroblasty. Wskazany w rewitalizacji odwodnionej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

TECHNIKI ŁĄCZONE

Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry pozwala uzyskać zauważalny i długotrwały efekt. FILLDERMA REVITALIZE doskonale sprawdza się w połączeniu z zabiegami mikronakłuwania przeprowadzonego urządzeniem STYLUS NANOPORE 02. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, poprawia się przeznaskórkowe wchłanianie produktów.

  • FILLDERMA KISS (25 mg/ml) – POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

 Usieciowany kwas hialuronowy stanowiący kombinację cząsteczek o dwóch różnych masach cząsteczkowych. Elastyczny, dedykowany do wypełniania bardzo ruchomych tkanek, takich jak obszar wokół ust. Wskazany do powiększania i modelowania ust.

TECHNIKI ŁĄCZONE

FILLDERMA KISS warto łączyć z peelingiem FERULAC Dubai Lips Peel. Podczas zabiegu, w którym połączone zostają dwie procedury, można nie tylko powiększyć i wymodelować usta, ale również dotlenić je, nawilżyć i poprawić ukrwienie. Zastosowanie Ferulac Dubai Lips Peel wydłuża działanie FILLDERMA KISS, przez co pacjenci mogą cieszyć się długotrwałymi efektami.

  • FILLDERMA HARMONIZE (25 mg/ml) – REDUKCJA ZMARSZCZEK I WYPEŁNIENIE

Usieciowany kwas hialuronowy będący kombinacją cząsteczek o trzech różnych masach cząsteczkowych. Szybko integruje się z tkankami i zapewnia naturalne efekty. Nadaje się do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek, doskonale radzi sobie z wypełnianiem fałd nosowo – wargowych i linii marionetki.

TECHNIKI ŁĄCZONE

FILLDERMA HARMONIZE idealnie łączy się z zabiegami z wykorzystaniem peelingów chemicznych. Połączenie kwasu hialuronowego z peelingami o działaniu antyoksydacyjnym pomaga zredukować zmarszczki i efekty fotostarzenia.

  • FILLDERMA VOLUMIZE (25 mg/ml) – UNIESIENIE I NAPIĘCIE SKÓRY

Usieciowany kwas hialuronowy składający się z cząsteczek o dwóch różnych masach cząsteczkowych. Zapewnia efekt uniesienia, napięcia przy zachowaniu niezbędnej elastyczności skóry. Wskazany do przywracania objętości w okolicy kości policzkowych, policzków i korekcji podbródka, nosa.

TECHNIKI ŁĄCZONE

FILLDERMA VOLUMIZE można połączyć z zastosowaniem PHOTOSES 150, wykorzystującego technologię LED. Pacjenci zauważają natychmiastowe działanie przeciwzapalne i w dalszej terapii przeciwstarzeniowej.

Dodaj komentarz