Breaking News

Murapol oferuje zakup mieszkania bez wychodzenia z domu oraz promocję cenową

Grupa Murapol, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwia zainteresowanym zakupem mieszkania jego rezerwację za pośrednictwem sieci internet. Zawarcie umowy może być poprzedzone wideo-rozmową, podczas której doradca klienta GK Murapol poprowadzi nabywcę przez cały proces rezerwacji wybranego lokalu.

Dodatkowo deweloper oferuje w wiosennej promocji cenowej 200 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w promocyjnych cenach. Średnia wysokość rabatu na lokale, wybrane w pakiecie z miejscami postojowymi, to 29,3 tys. zł. Akcja rabatowa potrwa od 17 do 27 marca br.

W puli 200 lokali objętych wiosenną promocją cenową znajdują się mieszkania i apartamenty inwestycyjne powstające w 23 projektach nieruchomościowych w 13 miastach w Polsce, czyli we wszystkich lokalizacjach, w których ze swoją ofertą jest obecna GK Murapol.

Klienci zainteresowani zakupem mieszkania z puli promocyjnej lub oferowanego w cenie katalogowej.

Poza kontaktem mailowym i telefonicznym, otrzymali możliwość połączenia wideo z doradcą. Następuje to przy wykorzystaniu łatwej w obsłudze aplikacji, której użycie przez klienta nie wymaga żadnych instalacji po jego stronie. Termin wideo-rozmowy zostaje wcześniej umówiony z klientem na dogodną dla niego porę, a w trakcie jej trwania zostaje mu przedstawiona, poza ofertą mieszkaniową, procedura umożliwiająca zdalne zawarcie umowy rezerwacyjnej.

– Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów chcących nabyć mieszkanie, zachowując przy tym wszelkie środki ostrożności w tych szczególnych okolicznościach, a jednocześnie mając świadomość znaczenia kontaktu wzrokowego klient-doradca, postawiliśmy do dyspozycji nabywców narzędzie umożliwiające wideo-rozmowę. Podczas takiego wideo-spotkania doradca przekazuje klientowi informacje o sposobie zdalnego zawarcia umowy rezerwacyjnej na wybrany przez niego lokal. Dzięki temu nasi klienci bez wychodzenia z domu mogą rezerwować mieszkania, w tym z puli 200 lokali oferowanych w promocji cenowej, dostępnej we wszystkich miastach, w których działamy. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Pula 200 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych objętych wiosenną promocją cenową Grupy Murapol w większości obejmuje lokale z pakietem antysmogowym oraz opcją rozwiązań smart home – zgodnie ze standardem najnowszych inwestycji Grupy.

Dodaj komentarz