Breaking News

Trendy w makijażu lato 2020

Wydawać by się mogło, że tematy kolorystyki makijażu i technik zostały przez wizażystów już wyczerpane, jednak nic bardziej mylnego. Mimo że wykorzystali już potencjał chyba już wszystkich kolorów tęczy okazuje się, że z sezonu na sezon nie brakuje im pomysłów na stworzenie kolejnych makijażowych rewolucji, za którymi będą chętnie podążać miliony kobiet na całym świecie. Co tym razem przyszykowali dla nas na lato 2020? Jaki makijaż sprawi, że nikt obok niego nie przejdzie obojętnie? Podpowiadamy.

Trendy w makijażu lato 2020 – kolorowe kreski

Barwne lata 60. – to właśnie je przywodzą na myśl kolorowe kreski, które są teraz szalenie modne. Co ważne, nie mamy w tym temacie niemal żadnych ograniczeń – im bardziej wymyślne kombinacje kolorystyczne, tym lepiej. Modny makijaż na lato 2020 to kolory, które podkreślą oko, a także stylizacje. Kreska nad okiem ma być więc wykorzystana w 100 procentach, aby podkreślić naszą stylizację, jak i zabawę konwencją.

Czerwone usta kuszą od lat. Nie mogło ich zabraknąć także w sezonie lato 2020. Krwista czerwień, a może odcień pomidorowy? To już zależy od indywidualnych preferencji makijażowych. Obie te propozycje są szalenie modne, ale nie oznacza to, że trzeba się na nie zamykać. Zabawa czerwienią we wszystkich jej odsłonach jest jak najbardziej wskazana. W trendach mocno osadzony jest także róż. Świetnie prezentuje się z innym utrzymanym w stylu „no-make up”. Ten święci obecnie triumfy u wielu projektantów. Jeśli zestawimy je razem, podziałamy na zasadzie bardzo mocnego i ciekawego kontrastu.

Zobacz także: https://wk24.pl/jak-dobrac-perfumy-jaki-zapach-bedzie-odpowiedni-dla-nas/

Kolejną makijażową propozycją na ten sezon jest holograficzny brokat. Ten może się z powodzeniem pojawić w makijażu zarówno w postaci srebrnych dodatków. Mogą być na przykład w kształcie gwiazdek, ale oczywiście nie muszą. Tu pełna dowolność – oby się świeciło.

Modny makijaż na lato 2020 – jakość kosmetyków

Oczywiście żaden makijaż nie będzie profesjonalnie wykonany, ani też nie będzie trwały, jeśli nie postawimy na odpowiednie kosmetyki. Tutaj warto dokładnie przemyśleć nasz wybór. Gdzie je kupować? Najlepiej w sprawdzonych drogeriach, sklepach etc. Wiele można znaleźć w galerii handlowej Złote Tarasy – to wygodne zakupy, ponieważ wszystkie wspomniane placówki ma się dostępne w jednym miejscu. To olbrzymie ułatwienie do znalezienia kosmetycznych perełek, które często można znaleźć w świetnych cenach, w promocjach etc. Złote Tarasy to największe centrum handlowe w Warszawie i z łatwo do niej dotrzeć. Zlokalizowana w sercu miasta dysponuje całodobowym parkingiem, więc z zaparkowaniem auta nie ma żadnego problemu. Można także w niej skorzystać z porad makijażysty.

One thought on “Trendy w makijażu lato 2020”

Dodaj komentarz